Dzień Dobry

Pozwolą Państwo, że się przedstawię: nazywam się Arkadiusz Faluta i od roku 2000 pod własnym imieniem i nazwiskiem prowadzę firmę instalacyjno-produkcyjną. Początki firmy sięgają roku 1993, kiedy wspólnie z ojcem wprowadzaliśmy na  rynek usług nowe technologie łączenia rurociągów z tworzyw sztucznych; od tamtej pory dokonało się wiele zmian. Jedyną rzeczą jaka pozostała niezmieniona jest nasze rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.

Nie studiowałem ekonomii ani zarządzania, z wykształcenia jestem elektrotechnikiem.  Jednak to budowa rurociągów przemysłowych i zbiorników stała się moją pasją, każde zlecenie wykonujemy z indywidualnym podejściem, zawsze słuchając próśb klientów i starając się je spełniać.

Tak brzmi właśnie nasze motto. Jestem dumny z tego, że zatrudniając niewielki zespół  udało nam się stworzyć rodzinną atmosferę, bez konieczności zatrudniania menadżerów i doradców w garniturach.

Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości produktów w najkorzystniejszych cenach jest aspektem, który motywuje nas do osiągania najlepszych wyników. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zagwarantować Państwu produkty i usługi najwyższej jakości.  Mapę z dojazdem do naszej firmy znajdą Państwo tutaj.

Z wyrazami szacunku
Arek Faluta